Kto może dokonać zakupu?

Zakupu przedmiotów może dokonać każdy kto:

Kiedy otrzymam przedmiot?

Po zakupie przedmiotu są one wysyłane poprzez ofertę wymiany na platformie Steam, dlatego też bardzo ważne jest aby adres URL wymiany Steam podany podczas zakładania konta był prawidłowy. W przypadku kluczy do gier pojawią się one w Twoim profilu w zakładce wygranych aukcji. Po zakupie wysyłana jest wiadomość e-mail z informacjami o przedmiocie oraz o tym jak zostanie on dostarczony.

Darmowe podbicia z programem partnerskim!

Aby sprawić by inni użytkownicy zarabiali na Ciebie przejdź do zakładki "Program partnerski" w swoim koncie. Znajdziesz tam link polecający. Każda osoba po wejściu na Twój link zostanie przekierowana na stronę rejestracji. Nie znaczy to, że musi się ona zarejestrować od razu. Po wejściu na link polecający przypisywane jest ciastko, i nawet jeśli ktoś zdecyduje się na rejestrację tydzień po tym jak użył Twojego linku polecającego to zostaniesz jego polecającym.

Każda osoba, którą uda Ci się zwerbować będzie na Ciebie zarabiać, i tak gdy zwerbowana przez Ciebie osoba dokona płatności w naszym serwisie Ty otrzymasz 10% podbić zakupionych przez tą osobę.

W zakładce "Program partnerski" w Twoim koncie możesz śledzić to ile osób udało Ci się zwerbować, a także widać tam kto i kiedy przyczynił się do tego, że masz więcej darmowych podbić.

Dokonałeś zakupu i nie dostałeś przedmiotu?

Nasz bot próbuje wysłać przedmiot co 5 minut, więc jeśli nie otrzymałeś przedmiotu po ponad 15 minutach to:

Jeśli po zapoznaniu się z powyższymi wskazówkami potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy. W temacie wiadomości zamieść informację "[Nie dostałem przedmiotu]", nie zapomnij przesłać nam informacji o jaki przedmiot chodzi.

Formularz kontaktowy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Pamiętaj aby szczegółowo opisać swój problem tak aby ograniczyć ilość korespondencji do minimum. Wszelkie pytania proszę kierowac do nas poprzez poniższy formularz kontaktowy (nie należy tego robić na fanpage'u). Czas odpowiedzi to maksymalnie 72h.